kontakt

windhunter 4.0 Sp. z o.o. Sp. k.

ul. Morska 18A, 75-221 Koszalin

4.0@windhunter.com
+48 664020205
 

o windhunter 4.0

poznaj nasze wartości i kierunki działania

O firmie

Windhunter 4.0 jest integratorem technologii i oprogramowania.

Co to oznacza w praktyce?
Działamy w zakresie najnowszych technologii, dostarczając rozwiązań zintegrowanych w jeden ekosystem zgodnie z zamysłem przemysłu 4.0. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania oparte o IoT, AI, VR, AR, a przede wszystkim automatykę budynkową.

Zakres działania

Oferujemy rozwiązania automatyki budynkowej inteligentnej (smart) najlepszych marek jak Grenton i Loxone. Podnoszą one bezpieczeństwo, komfort, a także przyczyniają się do zrównoważonego i świadomego wykorzystania zasobów jak prąd, gaz, woda. Nasze systemy dopasowujemy do potrzeb klientów. W ramach działań informatycznych zapewniamy kompleksowe wdrożenia rozwiązań IT, w tym systemy rozproszone geolokalizacyjnie oraz rozwiązania cloud (w chmurze). Oferujemy modernizację obecnych środowisk IT. Dostarczamy rozwiązania wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości poprzez aplikacje do celów szkoleniowych, kontrolnych na liniach lub marketingowych.
Oferujemy rozwiązania prototypowania i wytwarzania urządzeń w oparciu o uczenie maszynowe i dedykowane sterowniki i serwomechanizmy, druk 3D.

Wizja firmy

To, czego oczekujesz od nowoczesnej technologii, mówi o tym, kim naprawdę jesteś.
My z kolei wiemy, jak obecnie ważna jest nowa technologia. Jednak jeszcze ważniejsze jest to, czy jej wdrożenie przyniesie realne korzyści Tobie i firmie. Nasza wizja biznesu to spojrzenie na rozwiązania w sposób holistyczny i odpowiedni ich dobór.

Nie sztuką jest wdrożenie rozwiązań, a odpowiednie ich zintegrowanie.

Nasza misja

Windhunter 4.0 to nie tylko najnowsza technologia. To dialog pomiędzy maszynami a człowiekiem, to przełamywanie standardów. To nowy sposobów myślenia o wykorzystaniu rozwiązań technologicznych. Właśnie dlatego naszym hasłem przewodnim jest myśl nieszablonowo. Działając w ramach przemysłu 4.0, nasza firma w sposób innowacyjny wyznacza standardy technologiczne i softwarowe poprzez integrację systemów, technologii i oprogramowania.
Tworzymy zintegrowane systemy klasy business, industrial, personal, tak aby spełniały potrzeby naszych klientów i działały w ramach przemysłu 4.0, zapewniając im skalowalność, bezpieczeństwo, optymalizację, wymierne zyski.

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, poszukujecie nowego rozwiązania lub chcielibyście spotkać się i odwiedzić jeden z naszych showroomów automatyki budynkowej,
zapraszamy do kontaktu.